Binnenkort een afspraak in ons ziekenhuis en nog geen patiëntenpas? Laat dan vòòr je afspraak een patiëntenpas aanmaken!
Vanaf eind maart 2018 kun je met het patiëntenportaal MijnETZ online afspraken gaan maken en wijzigen.
Dat we hoge kwaliteit leveren staat uiteraard buiten kijf. Onze ambitie, je mag het ook onze missie of visie noemen, wordt samengevat in Buitengewoon.
Kom je voor een langere periode geregeld naar het ETZ? Bij ons ziekenhuis kun je een parkeerabonnement aanschaffen.
Het ETZ biedt zorg op maat. Hierbij spelen coaching en teamontwikkeling een belangrijke rol. Door diverse opleidingen te bieden aan de medewerkers, kunnen de opleidingsvragen op maat opgelost worden.
In het ETZ zijn we altijd op zoek naar nieuwe collega's. Bekijk de actuele vacatures op de website en solliciteer direct online!
Bij de opvang van een patiënt met een hoge dwarslaesie is de eerste zorg gericht op stabiliseren van de wervelkolom, het opvangen van complicaties en bewaken van vitale functies. Bij de behandeling zijn veel disciplines betrokken. Een gezamenlijk behandelplan wordt opgesteld. In deze vroege revalidatie op IC komen we als zorgprofessional in aanraking met patiënten die de revalidatie niet in willen en willen stoppen met de behandeling gezien de gevolgen van een hoge dwarslaesie en afhankelijkheid. Kan een dergelijk beslissing genomen worden door een patiënt in de acute fase? Hoe ga je hier als zorgprofessional mee om? Hoe zit het met de autonomie van de patiënt?
Tijdens dit symposium wordt dit onderwerp vanuit verschillende invalshoeken/fases van het revalidatieproces belicht. Neem deel, en hoor vanuit het oogpunt van verschillende professionals én ervaringen van patiënten hoe een patiënt het beste begeleid kan worden in dit proces. Tijdens dit symposium vertellen twee patiënten over hun eigen revalidatieproces.
Aanmelden Aanmelden voor dit symposium kan via: http://bit.ly/2LjlQir Accreditatie is aangevraagd. Voor vragen of meer informatie: dwarslaesiesymposium@etz.nl
Programma Bekijk het programma (pdf - 69 kB)